Motorr sharrat

Shitet nga: xhavit 03 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shiten motorr sharrat
sthil 045 dhe tjert jan hosfarna te gjith jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim