Mulli

Shitet nga: Eshref Haliti 20 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shesim ose ndrrojm me vjeta meshkuj mullinjet per blurjen e te gjitha llojev te drithrav si p.sh drith misri , elbi , gruri , urovi , terrshere etj.
Bejn blurje te shpej dhe cilsore 50kg vetem per 4 min.
Ne nr:044113098.
Ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim