POMPA TE NDRYSHME PER UJITJE.DHE I JAPIM ME QIRA.

Shitet nga: BERISHA 19 Qer 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Pompat jan te ardhura nga Holanda dhe kan kapacitete te ndyshme per ujitje dhe per thellsi,gjithashtu kemi edhe pompa qe jane per te ujitur me kardon te traktorit.Gjithashtu bajm pastrimin e bunareve, podrumeve me qira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim