Prekolic kerri qekerrk edhe kos

Shitet nga: valdet 17 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Prekolic per kerr esapo ardhur nga austria poashtu qekerrk per dru e ardhur nga austria dhe kosen dubrava shum pak eperdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim