Qekerrk(sajlle per terheqjen e druve)

Shitet nga: Istog 13 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shes qekerrkun,(sajllen per terheqjen e druve)ne gjendje shume te mire e cila ka punuare shume pak dhe ka ni gjendje shume te mire.Qmimi i volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim