Shesim mullirin trofazesh i cilih bluen miser dh..

Shitet nga: Nazmija 18 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shesim mullirin trofazesh i cilih punon me gurih bluen miser,dhe esht model nga serbija,posedon sanduk te drurit,njashtu edhe peshoren,ju mir presim ne tel.044494638.
Mullirih mund te ndrrohet me ndonjih goldon me marvesheje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim