Shiten mjetet bujqsore

Shitet nga: Istog 23 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shiten 3 mjete bujqsore

Tfurk plehi Traniraq dhe Kopaqic
mjetet jan ne gjendje te rregullt per ma shum info rreth mjeteve kontaktoni ne numrin : 044437969
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim