Shperdarse

Shitet nga: Fabian 18 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Perkulic e cila ben qkepjen e plehit dhe esht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim