Tfurk per traktor

Shitet nga: Istog 13 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shes tfurkun per traktor ne gjendje shume te mire pune,punon shume mire dhe eshte shum i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim