kerr i hekurit

Shitet nga: vali 04 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shum pak i perdorur dhe shum i mir kerri i hekurit me goma te mir shum na konktatoni per me shum infotmata 049264860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim