shiteet traktori me grabuja dhe kos munsi ndrrimi

Shitet nga: Nexhdet Idrizaj 18 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shitet traktori fiat450 ni par grabuja klass kosa me tanira PZ185 ne xhendje te mir munsi ndrrimi me traktor mat madh4*4 fiat.marse ferguson deutz far
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim