u shit flm merr jep

Shitet nga: xhavit 27 Gsh 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shitet mullini esht shum i mir dhe esht ne gjendje te rregullt bluan dhe shkoklon shum mir per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim