u shit guma 14 flm merrjep

Shitet nga: Sali 09 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shitet guma e traktorit 14.9.28 30%e re o pak e qkyme po sa për muhasere mir kryn pun qmini 20 € si dhe guma 9 e kforit me të brendshme 10 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim