u shitt flm merrjep

Shitet nga: xhavit 07 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shitet cekullari esht shum i ruajtur ka vendin per te bluar dhe shkokluar po shihet edhe ne folto per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim