Eskavator 3.5 ton

Shitet nga: Nexhdet Avdylaj 26 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shitet Eskavator 3.5 ton ne gjendje te mire pune, eskavatori permban 2 korpa 60cm dhe 1 korpe 80cm, dhe qekanin per thyerjen e gureve. Per me shume detaje na kontaktoni ne numrat e telefonit:
044/874/768 dhe 044/310/941.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim