Eskavator 3.5Ton

Shitet nga: Nexhet Avdylaj 30 Dhj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shitet eskavatori 3.5ton ne gjendje Te mire pune , eskavatori permban 2korpa 60cm dhe 80cm Po ashtu ka edhe qekanin per thyrjen e gurve , per ma Shum hollsi na kontaktonii me nr: 044 874 768 Ose 044 310 941. ISTOG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim