Fiat 780 DT

Shitet nga: Musa Haziraj 30 Dhj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shitet Teaktori FIAT 780 DT 80 PS ose kual fuqi .. ne gjendje shum te mir pune posedon ngrohje gjat dimrit dhe ventilimin gjat veres per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044 152 864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim