Fiat 780 DT

Shitet nga: Musa Haziraj 11 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shitet traktori fiat 780 dt ne gjendje perfekte traktori posedon ngrohje gjat dimrit dhe ftohje gjat veres traktori ka 80 ps per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim