Flm Flm MERRJEP U Shit

Shitet nga: Arif 11 Dhj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes Traktorin Massey Ferguson 595 Ne Gjendje Te Rregullt
Traktori është i Ardhur Nga Gjermania Dhe Posedon, Radio CD, Nxemje, etj
Viti i Prodhimit 1977
PS, 88
KV,65
Pres Blers Serioz Ne NR 044327760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim