Kultivatorë imt 509 dizellme frezë,prikolicë,pll..

Shitet nga: adem 04 Maj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes kultivator imt 509 diesel me rimorkio vetëshkarkuese me kardon (4x4) me frezë,freza posedon edhe një palë thika rezervë,kosë dhe pllugë të gjitha në gjendje të mirë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim