Luge per pastrimin e bores

Shitet nga: Nam 20 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Bejm rregullimin e lugve te bores per te gjitha llojet e traktorve si dhe makinave ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim