Makina te ndryshme

Shitet nga: xhelal hakaj 27 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shesim dumper RACO traktor BUHER sera sperkatse te pemve perimeve makin per prerjen e kubzave pompa te ujt dhe gjesende tjera qmimi sipas marrveshjes na kontaktoni prej ore 9:00 deri ne 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim