Ram te druve

Shitet nga: Berisha 24 Qer 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shes ramin e druve rami eshte i mire dhe i fort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim