Traktor same 70

Shitet nga: ismet jashari 12 Jan 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Same
Modeli: 70
shes traktorin same 70 4x4 i viti 1984 i ardhur nga zvicara ne gjendje shum te mir dhe te gjith servisat e kryer posedon goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim