Shes traktorë dhe pllug

Shitet nga: Sefadin kabashi 17 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes traktor IMT 539 i ardhur nga sllovenia o shumm ne gjendje te rregull. Dhe po ashtu shes pllug ne dy krat me 4 omi na kontaktoni ne tel 044276026. 049155563. Ka edhe viber. +38649155563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim