Shitet kabina per traktor fiat

Shitet nga: Kabina 07 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes kabinen per traktor fiat dhe universal ne gjendje te rregullt me krejt gjamt.ban ne kta traktora fiat dhe universal 540,550,600,640 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim