Traktor

Shitet nga: Agron 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shitet traktori 4klipa me gjendje shum te Mir traktori ika te 4gomat e reja flak dhe ka vetem 2mi or Pune. Traktor I ka nxemje ftohje sapo ka ardh nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim