Traktor Marse Ferguson 168

Shitet nga: Sedat 05 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes Traktor Marse Ferguson 168 me tfurk ne gjendje shume te mire pune,,kosen e cila eshte pothuajse e re e bler vitin e kalum dhe ka punu shume pak.dhe qekerrkun.qmimi sipas marrveshje veglat mund te shiten edhe ndamas edhe te gjitha bashk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim