Traktor Marse Ferguson 168

Shitet nga: Istog 13 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shes traktorin Marse Ferguson 168 ne gjendje shume te mire,traktori eshete shum i forte dhe eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim