Traktor fiat 600 4/4

Shitet nga: hashim 14 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shes traktorin fiat 600 4x4 dhe marse 135 4x4 te dyt jan ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim