Traktor international

Shitet nga: Enver 15 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shitet traktori international ne gjendje te mir dhe te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim