Traktor

Shitet nga: Nexhdet 07 Dhj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shiten dhe ndrrohen traktor fiat 450kos me tanira pz185 dhe grabuja,klass280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim