Traktor

Shitet nga: Nexhdet 07 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shiten dhe munsi ndrrimi traktor fiat450kos me tanira pz185grabuj klass280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim