Traktor

Shitet nga: Nexhi 10 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shes traktor ne gjendje shum te mir ka rrotofejz.pump te ujit.pllug.prokolic. dhe dy rrota rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim