Traktor

Shitet nga: Mentor 11 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes traktorin masey freguson 135 multi power ne gjendje perfekte me goma te reja si dhe servis komplet te kryer , posedon edhe dokumentat vitin e kaluar ka ardhur nga jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim