Univerzall 445

Shitet nga: xeni 05 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Univerzall 445 Eshte ne gjendje shum te rregullt tip top dhe i regjistruar mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim