rimorkio ben ngarkimin dhe qkarkimin e barit

Shitet nga: prek 29 Gsh 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Rimorkio ben ngarkimin dhe qkarkimin e barit hederin e ka hidrolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim