traktor me kran +rami

Shitet nga: berat 04 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
shes traktorin Fendt Turbomatik Farmer 311LSA
110PS viti prodhimit 1987 4+4 gumat e para te reja te mramat 80%
traktori esht ne gjendje shum te mir ka 8000or pun servisin e ka te krym komplet Frenimin e ka me ajr plus e ka edhe frenimin me motorr
Traktori esht me kran dhe me rom mbrapa shum i pershtatshem per ata te cilet bajn dru rami mban deri ne 12ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim