traktotor landin 5500 4x4

Shitet nga: landini 16 Jan 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
Shes traktorin landin 5500 ne gjendje te rregullt traktori posedon edhe ngarkuesin. Ngarkuesi shitet edhe vet si dhe bajm ndrrim nese em konvenon me ndonje gjip per informata me shum kontakto ne telefon edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim