Rimorkio

Shitet nga: Artush Bajramaj 15 Pri 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes rimorkion 0.75ton osht ne gjendje te mir osht e doganume e pershtatshme per dele dhe dhi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim