suzuki 450

Shitet nga: Bardhi 28 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Motoçikleta : Kros/Enduro
Suzuki RM-Z 450 4T, motorri eshte ne gjendje te rregullt
motorrit i eshte bere full service.
Per ma shume mundeni me kontaktu ne telefon.

Motorri eshte i importuar nga zvicrra dhe i DOGANUAR.

VALA - 044731001.

Motorri vetem shitet, nuk ka ndrrime.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim