Goma e traktorit 12 ,4,11-28

Shitet nga: shpejtim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shitet goma e traktorit eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim