Kosha deliveri

Shitet nga: romeo 09 Shk 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
prodhojm kosha deliveri per piceri dhe punime te ndryshme rezine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim