DYER DHE DRITARE NGA PLASTIKA -10

Shitet nga: NTP.FEJZA-COMM 22 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 EUR

Komuna: Burim
SHESIM DYER DHE DRITARE NGA PVC 7CM ME 3GOMA PRODHIM PESHTAN ME 10 VITE GARANCION
DRITARE 60X60 =51 EURO
DRITARER ;80X120 =82EURO
DRITARE ; 80X140=89 EURO
DRITARE DY KRAHSHE 140X120 =135 EURO
DRITERE DY KRAHSHE 140X140 =147 EURO
DER BALLKONI 80X210 = 122 EURO
DRITARE BALLKONI 80 X220 =132 EURO
DER BALLKONI DY KRAHESHE 160X210 =231 EURO

DER E HYRJES 130 X210 = 415EURO
DER E HYRJES 100 X 210 =312 EURO TRANSPORTI GRATIS NE TER KOSOVEN;


VIBER +377 45 416 326 NTP.FEJZA-COMM ISTOG VIBER +377 44 138 590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim