shes fellnat 14 coll

Shitet nga: aaaaaaa 19 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 145
shes fellnat 14 coll me 4 shrafa per meshumm info ju mirpres ne viber dhe tel 044837879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim