shes dru bungu

Shitet nga: aaaaaaa 21 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 200
shes dru bungut per me shumm info ju mirpres ne
ket ner dhe viber 044837879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim