Audi 80 1.6 dizel -88

Shitet nga: Zejnullah 30 Gsh 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
She's Audi 80 diesel 1.6 hargjime shum te vogla
Eshte I ruajtur si brenda ashtu dhe jasht
Vetura eshte ne gjendje shum te mir
Vetura ec shum mir
+4goma te dimrit te pa perdoruna
Sms mos dergoni
Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim