audi a6 tdi 1.9

Shitet nga: audi 05 Qer 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shes audi a6 1.9 dizel me i te kuqe ne gjendje shum te mire e registruar dej ne fund vitit 2017 kerri o krejt funksional asnisen ska defekt dmth qdo send punon rrypin e ndrrum komplet setin dhe servisin ulje filtera gjithashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim