BMW 525 benzin-plin -89

Shitet nga: Mustafë 11 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Burim
BMW 525L ne gjendje te rregullt
Lënda djegëse - (Benzin dhe Plin 2.5)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim