BMW 3.0-2006

Shitet nga: BMW 19 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Vetura eshte NE gjendje krejt te rregullt.Full extra panoram fellne.dhe 1vjet rks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim